- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΜΠΑΛΑ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ΡΑΓΑΣ-ΙΜΑΝΤΑ-48V-VERSA-6B-3



3-10 Days



ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΜΠΑΛΑ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ΡΑΓΑΣ-ΙΜΑΝΤΑ-48V-VERSA-6B-3
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-VERSA-6B-3
37.20€
Ex Tax: 37.20€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικό μπάλα ακρυλική ράγας ιμάντα 48V/6WΎψος: 10 εκ.Διάμετρος: 9.5 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: COB LEDΘερμοκρασία Χρώματος: CCT DIP Switch (3000/4000/5700K), CRI≥90Watt: 6 WLUMEN: 480 lmΓωνία Δέσμης: 180ºDimmable: ΌχιSmart: Όχι
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 480 lm |
| Βάρος | 0.15 kg |
| Διάμετρος | 10 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT (3000 K/4000 K/5700 K) |
| Ισχύς | 6 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Ράγα Ιμάντας Χαμηλής Τάσης |
| Λαμπτήρας | COB LED |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
