- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- Brand
- Eurolamp
- ΡΑΓΑ UNIVERSAL 4 ΓΡΑΜΜΩΝ 2m ΛΕΥΚΗ

ΡΑΓΑ UNIVERSAL 4 ΓΡΑΜΜΩΝ 2m ΛΕΥΚΗ
- Stock: In Stock
- Model: 145-55162
37.15€
Ex Tax: 37.15€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΡΑΓΑ UNIVERSAL 4 ΓΡΑΜΜΩΝ 2m ΛΕΥΚΗ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,642kg |
| Μήκος | 2000mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 35mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Προϊόντος | Αλουμίνιο & PVC/ Aluminium & PVC |
| Ύψος | 30mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
