- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- Brand
- Eurolamp
- ΡΑΓΑΣ DMX512/RDM DECODER RGBW 5A*4CH 12-24VDC MAX20A D4

ΡΑΓΑΣ DMX512/RDM DECODER RGBW 5A*4CH 12-24VDC MAX20A D4
- Stock: In Stock
- Model: 145-71504
50.99€
Ex Tax: 50.99€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΡΑΓΑΣ DMX512/RDM DECODER RGBW 5A*4CH 12-24VDC MAX20A D4
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | (Output Watt): 4 x (60-120)W |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 4 x 5A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | Ta:-30°C+55 O°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.158kg |
| Μήκος | 69mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4 x (60-120)W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 29mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | WHITE BOX |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 2000 / 500Hz |
| Τάση Εξόδου (V) | 4 x (12-24)V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-24V |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό+FPC / Plastic+FPC |
| Ύψος | 17mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 5 Χρόνια/ 5 Years |
