- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- Brand
- SunLight
- ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ-48V-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ARION-100RC



3-10 Days



ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ-48V-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ARION-100RC
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ARION-100RC
21.08€
Ex Tax: 21.08€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Μαγνητική ράγα 48V χωνευτή ultra thin 1m.
Μήκος: 1000mm
Υλικό: Αλουμίνιο| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 0.75 kg |
| Κατηγορία | ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ 48V |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Μήκος | 100 cm |
| Πλάτος | 6.7 cm |
| Ύψος | 3.5 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
