- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- Brand
- SunLight
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΟΤ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-10SP


3-10 Days


ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΟΤ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-10SP
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ARION-10SP
24.80€
Ex Tax: 24.80€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Γραμμικό σποτ μαγνητικής ράγας ultra thin 48V/10W σπαστό οροφής.
Ύψος: 45mm
Μήκος: 100mm
Διάμετρος: 45mm
Τύπος Λαμπτήρα: SMD LED/4000kWatt: 10WLUMEN: 820/CRI≥90Γωνία Δέσμης: 24º/36ºDimmable: ΟΧΙ| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 820 lm |
| Βάρος | 0.23 kg |
| Διάμετρος | 4.5 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 4000 K |
| Ισχύς | 10 W |
| Κατηγορία | ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ 48V |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Λαμπτήρας | COB LED |
| Μήκος | 15 cm |
| Πλάτος | 2.6 cm |
| Ύψος | 10 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
