- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- Brand
- SunLight
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΓΡΑΜΜΙΚΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ARION-12GR-SM



3-10 Days



ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΓΡΑΜΜΙΚΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ARION-12GR-SM
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ARION-12GR-SM
52.08€
Ex Tax: 52.08€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Γραμμικό φωτιστικό μαγνητικής ράγας ultra thin 48V/12W σπαστό οροφής με δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος φωτισμού (3000k-6000k), dimmer και δυνατότητα χειρισμού μέσω smart application ή remote control ή επιτοίχιο διακόπτη.
Ύψος: 80mm
Μήκος: 230mm
Πλάτος: 26mm
Τύπος Λαμπτήρα: SMD LED/4000kWatt: 12WLUMEN: 950/CRI≥90Γωνία Δέσμης: 24ºDimmable: ΝΑΙ| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 950 lm |
| Βάρος | 0.22 kg |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control ή με TUYA App |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control ή με TUYA App |
| Ισχύς | 12 W |
| Κατηγορία | ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ 48V |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Λαμπτήρας | COB LED |
| Μήκος | 23 cm |
| Πλάτος | 2.6 cm |
| Ύψος | 8 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
