- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- Brand
- SunLight
- ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ-48V-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ARION-300SR



3-10 Days



ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ-48V-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ARION-300SR
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ARION-300SR
29.76€
Ex Tax: 29.76€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Μαγνητική ράγα οροφής ultra thin 48V/3m.
Μήκος: 3000mm
Υλικό: Αλουμίνιο| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 0.80 kg |
| Κατηγορία | ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ 48V |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Μήκος | 300 cm |
| Πλάτος | 2.6 cm |
| Ύψος | 0.6 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
