- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- Brand
- SunLight
- ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΓΩΝΙΑΣ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-CRN

3-10 Days
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΓΩΝΙΑΣ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-CRN
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ARION-CRN
7.44€
Ex Tax: 7.44€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Σύνδεσμος γωνίας για μαγνητική ράγα 48V (χωνευτή/οροφής).
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 0.20 kg |
| Κατηγορία | ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ 48V |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Μήκος | 30 cm |
| Πλάτος | 2.6 cm |
| Ύψος | 1.6 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
