- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- Brand
- SunLight
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΑΜΠΑΝΑ-ΡΑΓΑΣ-ΙΜΑΝΤΑ-48V-VERSA-18HB-SM


3-10 Days


ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΑΜΠΑΝΑ-ΡΑΓΑΣ-ΙΜΑΝΤΑ-48V-VERSA-18HB-SM
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-VERSA-18HB-SM
95,48€
Ex Tax: 95,48€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικό καμπάνα ράγας ιμάντα 48V/18WΎψος: 16.5 εκ.Διάμετρος: 30 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: COB LEDΘερμοκρασία Χρώματος: CCT (Tuya Adjustable), CRI≥90Watt: 18 WLUMEN: 1550 lmΓωνία Δέσμης: 80ºDimmable: ΝαιSmart: Ναι (είτε μέσω RC, είτε μέσω TUYA App)
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 1550 lm |
| Βάρος | 1.30 kg |
| Διάμετρος | 30 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control ή με TUYA App |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control ή με TUYA App |
| Ισχύς | 18 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Ράγα Ιμάντας Χαμηλής Τάσης |
| Λαμπτήρας | COB LED |
| Ύψος | 16.5 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
