- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- Brand
- SunLight
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΝΙΚΟ-ΡΑΓΑΣ-ΙΜΑΝΤΑ-48V-VERSA-18K-SM


3-10 Days


ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΝΙΚΟ-ΡΑΓΑΣ-ΙΜΑΝΤΑ-48V-VERSA-18K-SM
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-VERSA-18K-SM
95.48€
Ex Tax: 95.48€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικό κωνικό ράγας ιμάντα 48V/18WΎψος: 11 εκ.Διάμετρος: 33 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: COB LEDΘερμοκρασία Χρώματος: CCT (Tuya Adjustable), CRI≥90Watt: 18 WLUMEN: 1580 lmΓωνία Δέσμης: 80ºDimmable: ΝαιSmart: Ναι (είτε μέσω RC, είτε μέσω TUYA App)
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 1580 lm |
| Βάρος | 0.70 kg |
| Διάμετρος | 33 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control ή με TUYA App |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control ή με TUYA App |
| Ισχύς | 18 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Ράγα Ιμάντας Χαμηλής Τάσης |
| Λαμπτήρας | COB LED |
| Ύψος | 11 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
