- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- Brand
- SunLight
- Τροφοδοτικό Μαγνητικής Ράγας Arion 100W/48V σε Μαύρο Χρώμα

3-10 Days
Τροφοδοτικό Μαγνητικής Ράγας Arion 100W/48V σε Μαύρο Χρώμα
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-Arion-100W
34.72€
Ex Tax: 34.72€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Τροφοδοτικό 48V και απόδοσης 100W συμβατό με τις γραμμικές ράγες Arion και το σύστημα ιμάντα Versa.
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 0,15 kg |
| Ισχύς | 100 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Μήκος | 21 cm |
| Πλάτος | 2,6 cm |
| Ύψος | 2,4 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
