- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- SAND BLACK LED ZOOMABLE TRACK LUMINAIRE 15W 4000K 1-PHASE 20-50° 1500LM MAX. 230V AC Ra80 5YRS


3-10 Days


SAND BLACK LED ZOOMABLE TRACK LUMINAIRE 15W 4000K 1-PHASE 20-50° 1500LM MAX. 230V AC Ra80 5YRS
- Stock: 3-10 Days
- Model: MEL1540B2
0.00€
Ex Tax: 0.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
SAND BLACK LED ZOOMABLE TRACK LUMINAIRE 15W 4000K 1-PHASE 20-50° 1500LM MAX. 230V AC Ra80 5YRS
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 20-50° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 15 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Ράγας και Ράγες |
| Κατηγορία02 | Επαγγελματικός Φωτισμός |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Παροχή Ρεύματος | 1 Φάση |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | COB |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | PMMA |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1500 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Μαύρο |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
