- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- WHITE LED TRACK LUMINAIRE 40W 4000K 1-PHASE 38° 4200LM 230V AC Ra80

3-10 Days
WHITE LED TRACK LUMINAIRE 40W 4000K 1-PHASE 38° 4200LM 230V AC Ra80
- Stock: 3-10 Days
- Model: LISOR4040W2
37,95€
Ex Tax: 37,95€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
WHITE LED TRACK LUMINAIRE 40W 4000K 1-PHASE 38° 4200LM 230V AC Ra80
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 38° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 40 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Ράγας και Ράγες |
| Κατηγορία02 | Επαγγελματικός Φωτισμός |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | LISOR |
| Παροχή Ρεύματος | 1 Φάση |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | COB |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 4200 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
