- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΛΕΥΚΟ ΜΑΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ 48V DC 12W 4000K 1050LM 36° OSRAM RA90 Φ100*134MM

3-10 Days
ΛΕΥΚΟ ΜΑΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ 48V DC 12W 4000K 1050LM 36° OSRAM RA90 Φ100*134MM
- Stock: 3-10 Days
- Model: IONA1240W
50.26€
Ex Tax: 50.26€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΛΕΥΚΟ ΜΑΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ 48V DC 12W 4000K 1050LM 36° OSRAM RA90 Φ100*134MM
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 12 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Ράγας και Ράγες |
| Κατηγορία02 | Επαγγελματικός Φωτισμός |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1050 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
