
ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ ULTRA SLIM 2m ΜΑΥΡΗ
- Stock: In Stock
- Model: 145-59552
23.22€
Ex Tax: 23.22€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ ULTRA SLIM 2m ΜΑΥΡΗ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,642kg |
| Μήκος | 2000mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 25mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Προϊόντος | Aluminium |
| Χρόνια Εγγύησης | 3Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
