- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 48V DC 20W 4000K 1750LM 110° OSRAM RA90 L600MM

3-10 Days
ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 48V DC 20W 4000K 1750LM 110° OSRAM RA90 L600MM
- Stock: 3-10 Days
- Model: LUCCA2040B
27.77€
Ex Tax: 27.77€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 48V DC 20W 4000K 1750LM 110° OSRAM RA90 L600MM
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 20 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Ράγας και Ράγες |
| Κατηγορία02 | Επαγγελματικός Φωτισμός |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1750 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
