- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΝΕΟΝ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 48V DC 20W 3000K 1500LM 360° RA90 Φ22*1000ΜΜ

3-10 Days
ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΝΕΟΝ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 48V DC 20W 3000K 1500LM 360° RA90 Φ22*1000ΜΜ
- Stock: 3-10 Days
- Model: COSMO2030B
79,35€
Ex Tax: 79,35€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΝΕΟΝ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 48V DC 20W 3000K 1500LM 360° RA90 Φ22*1000ΜΜ
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 20 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Ράγας και Ράγες |
| Κατηγορία02 | Επαγγελματικός Φωτισμός |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Τύπος Φωτιστικού | LED Neon |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1500 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
