
ΠΕΡΣΙΔΑ ΓΙΑ ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ
- Stock: In Stock
- Model: 145-55046
11.46€
Ex Tax: 11.46€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΕΡΣΙΔΑ ΓΙΑ ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ
| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος | 233mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\30 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,340kg |
| Μήκος | 83mm |
| Πλάτος | 233mm |
| Συνδυάζεται με | 145-55044, 145-55045 |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Ύψος | 83mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 years/3 χρόνια |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
