- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΡΑΓΑ UNIVERSAL 4 ΓΡΑΜΜΩΝ 3m ΜΑΥΡΗ GLOBAL

ΡΑΓΑ UNIVERSAL 4 ΓΡΑΜΜΩΝ 3m ΜΑΥΡΗ GLOBAL
- Stock: In Stock
- Model: 145-59235
65.43€
Ex Tax: 65.43€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΡΑΓΑ UNIVERSAL 4 ΓΡΑΜΜΩΝ 3m ΜΑΥΡΗ GLOBAL
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,455kg |
| Μήκος | 2973mm |
| Πλάτος | 34mm |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Προϊόντος | Αλουμίνιο & PVC/ Aluminium & PVC |
| Ύψος | 17mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρη/ Black |
