
ΡΑΓΑ ΧΩΝΕΥΤΗ 4 ΓΡΑΜΜΩΝ 2m ΛΕΥΚΗ
- Stock: In Stock
- Model: 145-59241
47.18€
Ex Tax: 47.18€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΡΑΓΑ ΧΩΝΕΥΤΗ 4 ΓΡΑΜΜΩΝ 2m ΛΕΥΚΗ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\8 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,860kg |
| Μήκος | 1910mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 56mm |
| Συσκευασία | plastic bag with sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-265V |
| Τύπος Σύνδεσης | 4 Wire |
| Υλικό Προϊόντος | Αλουμίνιο & Πλαστικό/ Aluminium & Plastic |
| Ύψος | 35,5mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
