- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM 12W

ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM 12W
- Stock: In Stock
- Model: 145-59560
14.57€
Ex Tax: 14.57€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM 12W
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Μήκος | 222mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 25mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Προϊόντος | PVC |
| Χρόνια Εγγύησης | 3Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
