- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM ΤΥΠΟΥ "Ι" ΛΕΥΚΟΣ

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM ΤΥΠΟΥ "Ι" ΛΕΥΚΟΣ
- Stock: In Stock
- Model: 145-59568
2,90€
Ex Tax: 2,90€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM ΤΥΠΟΥ "Ι" ΛΕΥΚΟΣ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Μήκος | 55mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 25mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Προϊόντος | PVC |
| Χρόνια Εγγύησης | 3Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό /White |
