

3-10 Days


ΣΠΟΤ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΗΜΙΧΩΝΕΥΤΟ-ΚΩΔ. CONO-55
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-CONO-55
27.78€
Ex Tax: 27.78€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικό σποτ ημιχωνευτό σε άσπρο χρώμα με μαύρο ανακλαστήρα.
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 490 lm |
| Βάθος | 2 cm |
| Βάρος | 0.21 kg |
| Διάμετρος | 6.5 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με DIP Switch |
| Ισχύς | 7 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Downlights |
| Λαμπτήρας | COB LED |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Ύψος | 2.5cm |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΑΝΑΚΛΑΣΤΗΡΑ |
