
3-10 Days
ΣΠΟΤ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΧΩΝΕΥΤΑ-ΚΩΔ. LN107KA/B SG GU10
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-LN 107KA/B SG GU10
6,20€
Ex Tax: 6,20€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Χωνευτό χρυσό σπότ,τετράγωνοΜε έξυπνη και ευέλικτη κίνησηώστε να παρέχει σωστό φωτισμό όπου ακριβώς χρειάζεται.Ύψος: 5,2 εκ.Μήκος/Πλάτος: 8,1 εκ.Διάμετρος Ανοίγματος: 7,5 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ.Τύπος Λαμπτήρα: GU10Watt: 50
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| Βάρος | 0,20kg |
| Ισχύς | 1*GU10 50watt |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Σποτ Οροφής |
| Λαμπτήρας | GU10 |
| Μήκος | 8,1cm |
| Πλάτος | 8,1cm |
| Ύψος | 5,2cm |
| Χρώμα | ΧΡΥΣΟ |
