- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Χωνευτά
- Brand
- Eurolamp
- ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ PAR16 ΑΝΤΙΚΕ ΜΠΡΟΝΖΕ

3-10 Days
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ PAR16 ΑΝΤΙΚΕ ΜΠΡΟΝΖΕ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-55626
3.33€
Ex Tax: 3.33€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ PAR16 ΑΝΤΙΚΕ ΜΠΡΟΝΖΕ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ83mm |
| Διάσταση Εγκοπής | 75mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 5\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,080kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | G5,3 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 7W led |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V |
| Υλικό Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Ύψος | 10mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Αντικέ Μπρονζέ/ Antique Bronze |
