- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Χωνευτά
- Brand
- SunLight
- ΓΥΨΙΝΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑΣ - ΚΩΔ. 11001-C1 SQ10

3-10 Days
ΓΥΨΙΝΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑΣ - ΚΩΔ. 11001-C1 SQ10
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-11001-C1 SQ10
- Weight: 0.38
4.22€
Ex Tax: 4.22€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΓΥΨΙΝΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑΣ
Γύψινο σποτ χωνευτό οροφήςΠλάτος: 10εκ. Μήκος: 10εκ. Βάθος: 4,5εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. (δεν περιλαμβάνεται) Τύπος Λαμπτήρα: GU10 ή GU5.3 Watt: 50 IP: 20| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάθος | 4.5 cm |
| Βάρος | 0.20 kg |
| Κατηγορία | ΓΥΨΙΝΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Γύψινα - Τσιμεντένια |
| Λαμπτήρας | GU10 |
| Μήκος | 10 cm |
| Πλάτος | 10 cm |
| Υλικό | ΓΥΨΙΝΟ |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
