- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Χωνευτά
- ΛΕΥΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ LED ΠΑΝΕΛ ΧΩΝΕΥΤΟ 6W 6500K 470Lm Φ119mm 230V AC Ra80


3-10 Days


ΛΕΥΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ LED ΠΑΝΕΛ ΧΩΝΕΥΤΟ 6W 6500K 470Lm Φ119mm 230V AC Ra80
- Stock: 3-10 Days
- Model: PENU665RW
4.89€
Ex Tax: 4.89€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΛΕΥΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ LED ΠΑΝΕΛ ΧΩΝΕΥΤΟ 6W 6500K 470Lm Φ119mm 230V AC Ra80
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Ισχύς | 6 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Downlights και Panels |
| Κατηγορία02 | Επαγγελματικός Φωτισμός |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 470 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
