
3-10 Days
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ PAR16 ΝΙΚΕΛ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-55612
2,25€
Ex Tax: 2,25€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ PAR16 ΝΙΚΕΛ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ80mm |
| Διάσταση Εγκοπής | 60mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 5\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,070kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | G5,3 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 7W led |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V |
| Υλικό Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Ύψος | 10mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Νίκελ/ Nickel |
