

3-10 Days


ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. ALISA-S-OR
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ALISA-S-OR
- Weight: 1.62
59.52€
Ex Tax: 59.52€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό μονόφωτο φωτιστικό απο paper rope σε πορτοκαλί χρώμα.Ύψος: 145 εκ. Διάμετρος: 27 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: 1 x Ε27 Watt: Max 40w| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 1.10 kg |
| Διάμετρος | 27 cm |
| Κατηγορία | ΜΟΝΟΦΩΤΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Υλικό | PAPER ROPE |
| Ύψος | 145 cm |
| Χρώμα | ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ |
