
3-10 Days
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. ALVA-60
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ALVA-60
269,08€
Ex Tax: 269,08€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό μονόφωτο φωτιστικό κατασκευασμένο από rattan σε φυσικό χρώμα.Ύψος: 67 εκ. Διάμετρος: 60 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: 1 x Ε27| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 2.00 kg |
| Διάμετρος | 60 cm |
| Κατηγορία | ΜΟΝΟΦΩΤΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Μήκος | 67 cm |
| Υλικό | RATTAN |
| Ύψος | 150 cm |
| Χρώμα | ΦΥΣΙΚΟ ΧΡΩΜΑ |
