
3-10 Days
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. AP9060-3COPPER
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-AP9060-3COPPER
- Weight: 2.30
99.20€
Ex Tax: 99.20€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό πολύφωτο κατασκευασμένο από χειροποίητα γυαλιά και μεταλλική βάση σε χάλκινο χρώμα.Ύψος: 120 εκ. Διάμετρος: 32,7 εκ.Λαμπτήρες: 3 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: LED Watt: 3| SunLight χαρακτηριστικά | |
| Βάρος | 2,30kg |
| Διάμετρος | 32.7cm |
| Ισχύς | 3watt |
| Κατηγορία | ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 120cm |
| Χρώμα | ΧΑΛΚΙΝΟ |
