- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Κρεμαστά
- ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. CESTA-23C-RD


3-10 Days


ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. CESTA-23C-RD
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-CESTA-23C-RD
133.92€
Ex Tax: 133.92€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ
1φωτο τσιμεντένιο φωτιστικό οροφής στο χρώμα του άργιλου. Ύψος: 30 εκ.Διάμετρος: 23 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: Ε27Watt: Max 20 WDimmable: Όχι| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 65 |
| Βάρος | 3.25 kg |
| Διάμετρος | 23cm |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Υλικό | ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΟ |
| Ύψος | 30 cm |
| Χρώμα | ΑΡΓΙΛΟΣ |
