

3-10 Days


ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. CESTA-23C
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-CESTA-23C
133,92€
Ex Tax: 133,92€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ
1φωτο τσιμεντένιο φωτιστικό οροφής στο φυσικό χρώμα του τσιμέντου. Ύψος: 30 εκ.Διάμετρος: 23 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: Ε27Watt: Max 20 WDimmable: Όχι| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 65 |
| Βάρος | 3.25 kg |
| Διάμετρος | 23 cm |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Υλικό | ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΟ |
| Ύψος | 30 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ ΤΟΥ ΤΣΙΜΕΝΤΟΥ |
