

3-10 Days


ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. CORSO-TR
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-CORSO-TR
68.20€
Ex Tax: 68.20€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό 1φωτο φωτιστικό σε χρώμα terracotta. Μήκος: 45 εκ.Ύψος: 150 εκ.Διάμετρος: 12 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: Epistar LEDWatt: 5WLumen: 330 lmΘερμοκρασία Χρώματος: 3000K, CRI>90Dimmable: Όχι| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 330 lm |
| Βάρος | 1.00kg |
| Διάμετρος | 12 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3000 K |
| Ισχύς | 5 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | LED |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Ύψος | 150 cm |
| Χρώμα | ΤΕΡΡΑΚΟΤΤΑ |
