

3-10 Days


ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. DAISY-6P-RD
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-DAISY-6P-RD
93.00€
Ex Tax: 93.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό 1φωτο φωτιστικό σε χρώμα terracotta. Ύψος: 180 εκ.Διάμετρος: 30 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LEDWatt: 6WLumen: 380 lmΘερμοκρασία Χρώματος: 3300K, CRI>80Dimmable: Όχι| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 380 lm |
| Βάθος | 30cm |
| Βάρος | 2.40 kg |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3300 K |
| Ισχύς | 6 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 180 cm |
| Χρώμα | ΤΕΡΡΑΚΟΤΑ |
