
3-10 Days
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. DOBLE-1B-CH
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-DOBLE-1B-CH
74,40€
Ex Tax: 74,40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Μονόφωτο κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από χειροποίητο γυαλί σε αποχρώσεις διάφανου και χρωμίου με μαύρα μεταλλικά στοιχεία.Διάμετρος : 15 εκ.Ύψος: 120 εκ. Τύπος Λαμπτήρα: G9 Λαμπτήρες: 1 τεμ. Max 6W| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 2.80 kg |
| Διάμετρος | 15 cm |
| Κατηγορία | ΜΟΝΟΦΩΤΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | G9 |
| Υλικό | ΓΥΑΛΙ & ΣΙΔΗΡΟΣ |
| Ύψος | 120 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ & ΑΣΗΜΙ |
