
3-10 Days
ΜΟΝΟΦΩΤΟ - ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ - DOME-50-BR
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-DOME-50-BR
158.72€
Ex Tax: 158.72€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό μονόφωτο φωτιστικό κατασκευασμένο από paper rope σε καφέ χρώμα.| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 2.14 kg |
| Διάμετρος | 49 cm |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Μήκος | 49 cm |
| Υλικό | PAPER ROPE |
| Ύψος | 150 cm |
| Χρώμα | ΚΑΦΕ |
