
3-10 Days
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. DROP-300-GD
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-DROP-300-GD
- Weight: 1.50
119.04€
Ex Tax: 119.04€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Μονόφωτο-κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από χειροποίητο γυαλί χρυσό ντεγκραντέ και μεταλλική βάση σε χρυσό.Ύψος: 120 εκ. Διάμετρος γυαλιού: 30 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα:E27 Watt:60w| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 2.25 kg |
| Διάμετρος | 30 cm |
| Κατηγορία | ΜΟΝΟΦΩΤΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Υλικό | ΓΥΑΛΙ & ΣΙΔΗΡΟΣ |
| Ύψος | 150 cm |
| Χρώμα | ΧΡΥΣΟ ΜΑΤ & ΧΡΥΣΟ ΝΤΕΓΚΡΑΝΤΕ |
