
3-10 Days
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. DROP-3S-CH
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-DROP-3S-CH
- Weight: 3.60
161.20€
Ex Tax: 161.20€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Τρίφωτο κρεμαστό φωτιστικό σε ράγα κατασκευασμένο από χειροποίητα γυαλιά χρώμιο ντεγκραντέ και μεταλλική βάση σε νίκελ ματ σατινάτο.Ύψος: 120 εκ.Διάμετρος Γυαλιού : 18 εκ.Μήκος: 70 εκ. Λαμπτήρες: 3 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: Ε27 Watt: 60| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 2.50 kg |
| Κατηγορία | ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Μήκος | 62 cm |
| Υλικό | ΓΥΑΛΙ & ΣΙΔΗΡΟΣ |
| Ύψος | 120 cm |
| Χρώμα | ΝΙΚΕΛ & ΧΡΩΜΙΟ ΝΤΕΓΚΡΑΝΤΕ |
