
3-10 Days
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. KLOK-21
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-KLOK-21
71.92€
Ex Tax: 71.92€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό μονόφωτο τσιμεντένιο φωτιστικό σε χρώμα τραβερτίνης.| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 3.63 kg |
| Διάμετρος | 21 cm |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Υλικό | ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΟ |
| Ύψος | 150 cm |
| Χρώμα | ΤΡΑΒΕΡΤΙΝΗ |
