
3-10 Days
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. LAND-33BL
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-LAND-33BL
- Weight: 1.90
156.24€
Ex Tax: 156.24€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό μονόφωτο φωτιστικό κατασκευασμένο από Rattan σε μαύρο χρώμα, και μαύρη μεταλλική βάση.Ύψος: 120 εκ. Διάμετρος: 40εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: 1 x Ε27 Watt: 60W| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 1.90 kg |
| Διάμετρος | 40 cm |
| Κατηγορία | ΜΟΝΟΦΩΤΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Υλικό | RATTAN |
| Ύψος | 150 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
