
3-10 Days
ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΚΡΕΜΑΣΤΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ LED-ΚΩΔ. 00-1760-21-346
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-00-1760-21-346
- Weight: 2.00kg
359,60€
Ex Tax: 359,60€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικά LED
Κρεμαστό φωτιστικό LED με βάση απο μέταλλο σε χρώμιο. Διάμετρος: 50 εκ. Ύψος: 100 εκ.Τύπος Φωτισμού: LED Watt: 60 Kelvin: 3.500| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 10650 lm |
| Βάρος | 2.50kg |
| Διάμετρος | 50 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 4000 K |
| Ισχύς | 60 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | LED |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Ύψος | 100 cm |
| Χρώμα | ΧΡΩΜΙΟ |
