

3-10 Days


ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. CILA-600+400
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-CILA-600+400
- Weight: 4.30
322.40€
Ex Tax: 322.40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Πολύφωτο-Κρεμαστό Φωτιστικό Led
Πολύφωτο-Κρεμαστό Φωτιστικό Led κατασκευασμένο από μεταλλική βάση και ακρυλικό.Ύψος: 100 εκ. Διάμετρος: 60 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED SMD Watt: 64w 4000k| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 6400 lm |
| Βάρος | 3.50 kg |
| Διάμετρος | 60 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 4000 K |
| Ισχύς | 64 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | LED |
| Υλικό | ΑΚΡΥΛΙΚΟ |
| Ύψος | 100 cm |
| Χρώμα | ΧΡΩΜΙΟ |
