
3-10 Days
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. D88059/1
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-D88059/1
- Weight: 2.00
173.60€
Ex Tax: 173.60€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό μονόφωτο κατασκευασμένο από αλουμίνιο και μέταλλο σε χρυσό ματ χρώμα και ακρυλικό . Με δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας φωτισμού(3000k-6000k) , dimmer , τηλεκοντρόλ και night mode.Ύψος: 100 εκ. Διάμετρος: 51 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED SMD Watt: 32w 3000k , 32w 6000k , 50w 4000k| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 8160 lm |
| Βάρος | 1.50 kg |
| Διάμετρος | 50 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control |
| Ισχύς | 64 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΜΟΝΟΦΩΤΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 140 cm |
| Χρώμα | ΧΡΥΣΟ |
