
3-10 Days
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. D88059/2-BK
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-D88059/2-BK
- Weight: 3.00
291.40€
Ex Tax: 291.40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Πολύφωτο-Κρεμαστό Φωτιστικό Led με τηλεχειριστήριο σε μαύρο ματ
Πολύφωτο-Κρεμαστό Φωτιστικό Led με τηλεχειριστήριο σε μαύρο ματ κατασκευασμένο από μεταλλική βάση και ακρυλικό, dimmer, δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος από 3000k έως 6000k και night mode.Ύψος: 100 εκ. Διάμετρος: 60 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED SMD Watt: 62w 3000k , 62w 6000k , 120w 4000k| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 16320 lm |
| Βάρος | 2.50 kg |
| Διάμετρος | 60 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control |
| Ισχύς | 120 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 140 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
