

3-10 Days


ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. D88070/2-SLV
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-D88070/2-SLV
- Weight: 3.50
327.36€
Ex Tax: 327.36€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Κρεμαστό πολύφωτο κατασκευασμένο από αλουμίνιο και μέταλλο σε ασημί ματ χρώμα και ακρυλικό . Με δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας φωτισμού(3000k-6000k) , dimmer , τηλεκοντρόλ και night mode.Ύψος: 100 εκ. Διάμετρος: 61 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED SMD Watt: 60w 3000k , 60w 6000k , 100w 4000k| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 16320 lm |
| Βάρος | 2.50 kg |
| Διάμετρος | 60 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control |
| Ισχύς | 120 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 140 cm |
| Χρώμα | ΑΣΗΜΙ |
