
3-10 Days
ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΚΡΕΜΑΣΤΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ LED-ΚΩΔ. LMD5859-6
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-LMD5859-6
- Weight: 3.70
223.20€
Ex Tax: 223.20€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Πολύφωτο-Κρεμαστό Φωτιστικό LED Sun-Light
Κρεμαστό φωτιστικό LED, κατασκευασμένο από σίδηρο, αλουμίνιο σε χρώμιο.Ύψος: 120 εκ. Διάμετρος: 60 εκ. Τύπος Φωτισμού: LED Χ 6 Watt: 72 Κ: 3.200| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 3.50 kg |
| Διάμετρος | 60 cm |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3200 K |
| Ισχύς | 72 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 120 cm |
| Χρώμα | ΧΡΩΜΙΟ |
