


3-10 Days



ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. LUXOR-8+6
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-LUXOR-8+6
570.40€
Ex Tax: 570.40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΟΛΥΦΩΤΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED
Πολύφωτο κρεμαστό φωτιστικό διπλός κύκλος LED κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε χρώμα Dark Nickel και κρύσταλλο Κ9.Ύψος: 150εκ.Διάμετρος: 77,5 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LEDWatt: 95WLumen: 4500LmΘερμοκρασία Χρώματος: 3000KDimmable: Ναι (Triac)| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 4500 lm |
| Βάρος | 4.00kg |
| Διάμετρος | 77.5 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι (Triac) |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3000 K |
| Ισχύς | 95 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | LED |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ & ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ Κ9 |
| Ύψος | 150 cm |
| Χρώμα | Dark Nickel |
