

3-10 Days


ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. ZEUS-P-Υ
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ZEUS-P-Y
262.88€
Ex Tax: 262.88€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΟΛΥΦΩΤΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED
Πολύφωτο κρεμαστό φωτιστικό μονός κύκλος LED κατασκευασμένο από μέταλλο και paper fest σε φυσικό χρώμα.Ύψος: 120εκ.Διάμετρος: 58 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LEDWatt: Max. 64WLumen: 3600LmΘερμοκρασία Χρώματος: CCT, CRI>80Dimmable: Ναι (Remote Control)| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 3600 lm |
| Βάρος | 3.52 kg |
| Διάμετρος | 58 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control |
| Ισχύς | 64 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 120 cm |
| Χρώμα | ΦΥΣΙΚΟ |
