
3-10 Days
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. LINEA-3S-GA
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-LINEA-3S-GA
364.56€
Ex Tax: 364.56€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Πολύφωτο-κρεμαστό φωτιστικό, τρίφωτη ράγα, κατασκευασμένο από χειροποίητα γυαλιά σε φιμε και μελί χρωμα και μεταλλική βάση σε νίκελ ματ.| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 7.00 kg |
| Ισχύς | 120 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Μήκος | 104 cm |
| Υλικό | ΓΥΑΛΙ |
| Ύψος | 120 cm |
| Χρώμα | ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΚΡΙ & ΜΕΛΙ |
